Karczma “Bełty” w Glinnie stanowi doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, uroczystości rodzinnych i firmowych, bankietów i nieformalnych spotkań. Do Państwa dyspozycji będzie unikatowa kwadratowa sala o powierzchni 150 m2, z oryginalnym wystrojem z przełomu XIX i XX wieku, z parkietem tanecznym i niepowtarzalnym nastrojem. Karczma oferuje do 30 miejsc w pokojach i apartamentach od 1 do 6 osobowych, wyposażonych w nowoczesne łazienki.

Bliskość kościoła szczególnie predestynuje karczmę, jako miejsce wesel, komunii, rocznic, srebrnych godów i urodzin. Obiekt jest równocześnie duży i kameralny, co stanowi świetne połączenie przy zjazdach klasowych, imieninach, urodzinach i zamkniętych spotkaniach rodzinnych oraz towarzyskich. Ze względu na oryginalny wystrój, autentyzm, zabytkowy charakter i odosobnioną lokalizację, spędzone w karczmie „Bełty” zabawy sylwestrowe, andrzejkowe, spotkania bractw rycerskich oraz miłośników gier planszowych pozostawią niezapomniane wrażenia.

Bliskość Wielkiej Sowy, Jeziora Bystrzyckiego, Zamku Grodno, podziemnych kompleksów Riese, Włodarz i Osówka oraz innych atrakcyjnych miejsc związanych z historią Dolnego Śląska pozwala na aktywne spędzenie wielu dni zakończonych nastrojowymi wieczorami. 

Przy karczmie znajduje się wygodny parking.